1. Wiecie dlaczego ślepo wierzę panu Dudzie, że spełni postulaty protestujących w Sejmie? Bo tak jak obiecał w kampanii wyborczej, rozwiązał już problemy frankowiczów i podniósł w 2015 roku kwotę wolną od podatku do 8 tysięcy złotych. Polegajcie na nim jak na Zawiszy.

 2. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

 3. Tak jak ustawy sądowe, prawda? Nocą, bez konsultacji, poza prawem. A teraz co? Duda obiecał wszystko, Morawiecki wymyślił, że zabierze bogatym, bo nie wie, skąd wziąć pieniądze, a partia wszystko to już blokuje. Żałośni partacze.

 4. W odpowiedzi do

  O Kakolewski sp. pisano,że umarł ze smutku.Kto pamięta i czyta jego ksiązki?A warto!wywiad rzeka z 10 zbrodniarzami niemieckimi "co u pana słychac","diament odnaleziony w popiele"o sfałszowanej historii Macka Chełmickiego","ksiadz Jerzy w rękach oprawców"itditd pisarz zapomniany

 5. W odpowiedzi do

  Pan lepiej powie co ta plotka o sajuzu PO z Wolnością ? Ulica chuczy a jak the bill nie wiem co odp 😉

 6. W odpowiedzi do

  Jak widzę to zdjęcie to mam dylemat. Muszka obciąga krawat czy krawat bzyka muszkę? 🤣🤣🤣🤣